Włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce aby móc oglądać stronę.
883 999 565

Kojące błękitne jeziora, klasyczne wille i magnetyzujące miasteczka.

9 dni
Zwiedzanie

W północnym regionie Włoch kluczem do nietuzinkowych wakacji jest głęboki relaks i powrót do prostego beztroskiego życia. Odkryj dawny arystokratyczny splendor w baśniowej krainie między szczytami gór a taflą atramentowych jezior oraz w dwóch najbardziej niezwykłych z włoskich miast. Ciesz się rozmaitymi regionalnymi przysmakami podziwiając mistyczny widok na jezioro Como i Garda oraz spacerami po uroczych wioskach w pobliżu. Będąc w Mediolanie i Wenecji, podążaj ścieżką z dala od masowo utartych szlaków, by poznać urok i serdecznych mieszkańców tętniących życiem miast.

Kontakt i rezerwacja
1 dzień

Como

Po przylocie na lotnisko w Mediolanie, reprezentant In Style Travel będzie oczekiwał na Państwa po wyjściu z hali przylotów. Wraz z nim udacie się do auta, którym dotrzecie do bajecznego hotelu tuż nad brzegiem jeziora Como. Państwa luksusowym doświadczenie rozpocznie się w jednym z najbardziej znanych hoteli we Włoszech, z niezwykłą obsługą i w magicznym miejscu. Po przybyciu czas na relaks po podróży w SPA i znakomita kolacja powitalna.

Slajd
2-3 dzień

Como

Bajkową podróż rozpoczniecie w wyjątkowej posiadłości z basenem unoszącym się nad brzegiem jeziora Como. Prywatne wille otoczone zielenią na romantycznym brzegu jeziora Como podkreślają włoską doskonałość i gościnność. To idealne połączenie przeszłości i teraźniejszości, sztuki i kultury, tradycji i nowoczesnego komfortu. Podczas pobytu skorzystacie z rejsu prywatną łodzią do Bellagio, miasteczka położonego nad jeziorem, wypełnionego ogrodami i klasycznymi willami. Szczególnie miłośnicy natury i rodziny z dziećmi mogą udać się na prywatną wyspę Comancina i zjeść lunch nad ruinami bielonych białych kamieni z majestatycznymi górami w tle. Kolejnego dnia wybierzecie się Państwo do Mediolanu, aby zwiedzić z przewodnikiem dzielnicę projektantów i odbyć pielgrzymkę do "Ostatniej Wieczerzy" Leonarda da Vinci.

Slajd
4-5 dzień

Garda

Po śniadaniu Państwa kierowca będzie oczekiwał w hotelowym lobby. Wraz z nim udacie się nad jezioro Garda, do niesamowitej posiadłości otoczonej wzgórzami, zielonymi gajami oliwnymi i ogrodami Zen. Jest to zapierająca dech w piersiach lokalizacja, idealna na spędzenie dłuższych wakacji, intymnych weekendów czy poddanie się ekskluzywnemu oczyszczaniu i regeneracji sił w otoczeniu piękna i spokoju najbardziej romantycznego włoskiego jeziora. Prawdopodobnie popijając specjalne koktajle w basenie bez krawędzi z niesamowitym widokiem na góry i jezioro, poczujecie Państwo odrobinę przyjemnej nonszalancji. Kolejnego dnia w planie będzie zwiedzanie wysp na pokładzie klasycznej włoskiej drewnianej łodzi motorowej (dosłownie, jak największe gwiazdy filmowe z lat 60. i 70.).

Slajd
6-8 dzień

Wenecja

Po śniadaniu wraz ze swoim kierowcą udacie się w podróż do Wenecji. Po drodze zatrzymacie się w miejscowości Sirmione na spacer wśród średniowiecznych, bajkowych zamków i zniszczonych willi. Następnie skierujecie się do regionu Valpolicella, stolicy słynnego wina Amarone, gdzie w jednej z miejscowych winnic odbędzie się degustacja win z talerzem lokalnych przysmaków. Będąc w Wenecji, poznacie architektoniczny cud miasta na wodzie. To prawdopodobnie najbardziej wielokulturowe miasto Włoch, które emanuje zarówno lokalną tradycją, jak i zdumiewającą egzotycznością. Podczas pobytu czeka Państwa rejs prywatną gondolą z szampanem oraz zwiedzanie krętych wodnych uliczek, kamiennych mostów i mniej znanych kościołów przepełnionych legendami i zaskakującymi opowieściami. Wybierzecie się również łodzią na cztery wyspy na Lagunie Weneckiej, odwiedzicie najlepsze na świecie fabryki szkła, poznacie rzemieślników i odkryjecie pobliskie senne miasteczka.

9 dzień

Wenecja

O umówionej godzinie Państwa szofer będzie oczekiwał w hotelowym lobby. Wraz z nim udacie się w podróż na wybrane lotnisko, z którego odbędzie się lot powrotny do Polski.

Włoskie wakacje w krainie fantazji

kontakt i rezerwacja

Zobacz też

Nie widzisz tego, co Cię interesuje? Skontaktuj się z nami!

Kopalnia naszych wakacyjnych inspiracji nie kończy się w tym miejscu. Jeśli opowiesz nam krótko o swoich oczekiwaniach, my podzielimy się wiedzą naszych najlepszych światowych specjalistów, aby sprostać Twoim wymaganiom. Nieszablonowe atrakcje i wyszukane doświadczenia to nasza specjalność.

Kwintesencja Wietnamu Kwintesencja Wietnamu

Kwintesencja Wietnamu

Poczuj smak historii, kultury i krajobrazów Wietnamu. Rozpocznij w barwnej stolicy Hanoi, a następnie udaj się do wpisanej na Listę ...

Przez Indie po królewsku

Przez Indie po królewsku

Odważ się odbyć fascynującą podróż przez jedne z najlepszych miejsc w Indiach, pozwól sobie odkryć prawdziwego ducha tego niesamowitego kraju, ...

Hawana - fiesta, czarny rynek i zakazy

Hawana - fiesta, czarny rynek i zakazy

Kubę kochamy za oryginalną kulturę i pasję życia. Sama Hawana, choć zjada ją ząb czasu i przytłaczają problemy społeczne, to ...

Góry Cejlonu i koralowe wyspy

Góry Cejlonu i koralowe wyspy

Daj się inspirować otaczającym krajobrazom, ludziom i przyrodzie. Obserwując uważnie życie na Sri Lance, m.in. dzikie słonie, plantacje herbaty i ...