Włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce aby móc oglądać stronę.
22 245 25 53

Grecka architektura i elegancja w najpiękniejszym wydaniu.

10 dni
Przygoda

Odwiedź wyspy, tak jak robią to gwiazdy światowego formatu. Cyklady w pewnym sensie ucieleśniają ideę "greckiej wyspy" i dlatego tworzą najbardziej kuszący zakątek kraju. Odkryj labirynt zaułków wśród bielonych skalnych domów z niebieskimi okiennicami i czerwonymi drzwiami, podziwiaj jeden z najpiękniejszych widoków naszej planety na bajecznej wyspie Santorini, daj się ponieść hipnotyzującej atmosferze Mykonos, gdzie styl i moda wypełniają ponadczasowe greckie tradycje i cudne plaże.

Kontakt i rezerwacja
1 dzień

Santorini

Po przylocie do Aten, reprezentant In Style Travel będzie oczekiwał przy wyjściu z hali przylotów. Po przywitaniu wskaże drogę do auta, którym udacie się do hotelu. Miasto artystów zachwyca bajkową zabudową, która stała się pocztówkowym symbolem całego kraju oraz zapierającymi dech w piersiach widokami na granatowe wody otaczające wyspę. Po podróży czas na relaks, bo pewne jest, że pierwsze wrażenia wywołane hotelem i miejscem nie pozwolą Państwu tego wieczoru na nic więcej.

Slajd
2-3 dzień

Santorini

Fascynująca przygoda na Santorini to przede wszystkim spacer z przewodnikiem po Oia i Firze. Oba malownicze miasteczka zbudowane na krawędzi klifów, mekka artystów i jedne z najczęściej fotografowanych miejsc w Grecji. Eksploracja antycznych wiosek, historia zapadnięcia kaldery, wykopaliska archeologiczne czy przejażdżka na ośle to główne atrakcje przed finałem wycieczki w Pyrgos, wiosce usytuowanej w najwyższym punkcie wyspy, z ruinami zamku Castelli. Zwiedzanie można zakończyć na lądzie lub wybrać się również w rejs po kalderze, by zobaczyć dramatyczne klify i skalne domy z innej perspektywy. Wieczory warto spędzać w zaciszu hotelu ciesząc się prywatnym widokiem na wulkan. Z restauracji położonych na północnej części wyspy rozciągają się również niezwykłe widoki, więc zachęcamy do wizyty w tradycyjnej tawernie lub nadmorskiej kawiarni podczas zachodu słońca, by podziwiać widok sącząc lokalne wino i podgryzając kolorowe mezze.

Slajd
4-9 dzień

Mykonos

Kolejnego dnia szofer zabierze Państwa do przystani, skąd ruszycie w rejs do Mykonos. Dla najbardziej wymagających Gości polecamy prywatny czarter, który będzie okazją do spędzenia niesamowitych chwil wśród wybrzeży Dodekanez. Po dobiciu do Mykonos, szofer zabierze Państwa do hotelu. Ulubione miejscem na wakacje dla wielu biznesmenów, sportowców, modelek i artystów. Butikowe designerskie hotele, niesamowite widoki, urocze plaże, krystalicznie czyste zatoki i niekończące się życie nocne sprawiają, że to właśnie Mykonos jest najbardziej prestiżową grecką wyspą. Główne miasta Chora przyciąga jak magnes każdego popołudnia i wieczoru sieć krętych i stromych uliczek z zabudową białych domków z kolorowymi drzwiami i oknami, w których znajdują się ekskluzywne butiki, bary i kawiarnie. Tętniąca energią Little Venice, położoną tuż nad wzburzonymi falami morza, ozdabia różowy pelikan Petros przechadzający się między stolikami, a nad miastem królują ogromne młyny i liczne kaplice.

10 dzień

Mykonos

O umówionej godzinie Państwa szofer pojawi się w hotelu, o czym zaanonsuje dział Concierge. Kierowca zabierze Państwa na lotnisko, skąd czeka Was lot powrotny do domu.

Jak cykady na Cykladach

kontakt i rezerwacja

Zobacz też

Nie widzisz tego, co Cię interesuje? Skontaktuj się z nami!

Kopalnia naszych wakacyjnych inspiracji nie kończy się w tym miejscu. Jeśli opowiesz nam krótko o swoich oczekiwaniach, my podzielimy się wiedzą naszych najlepszych światowych specjalistów, aby sprostać Twoim wymaganiom. Nieszablonowe atrakcje i wyszukane doświadczenia to nasza specjalność.

Kwintesencja Wietnamu Kwintesencja Wietnamu

Kwintesencja Wietnamu

Poczuj smak historii, kultury i krajobrazów Wietnamu. Rozpocznij w barwnej stolicy Hanoi, a następnie udaj się do wpisanej na Listę ...

Przygody na Sumba Island

Przygody na Sumba Island

Pokaż dzieciom, jak wspierać działania zrównoważonego rozwoju wobec dziewiczej przyrody i wyjątkowej społeczności Sumby oraz wskaż drogę do ukrytej fabryki ...

Przez Indie po królewsku

Przez Indie po królewsku

Odważ się odbyć fascynującą podróż przez jedne z najlepszych miejsc w Indiach, pozwól sobie odkryć prawdziwego ducha tego niesamowitego kraju, ...

Ucieczka do Serengeti

Ucieczka do Serengeti

Pomysł dla osób tęskniących za gorącym słońcem oraz egzotyką Afryki, ale pragnących skorzystać również z odrobiny ekstremalnej przygody. Zanurz się ...